אתר וורדפרס רספונסיבי לחברת outdoor-fit

Outdoor-Fit היא חברה המציעה אימון כושר אישי אחד על אחד באוויר הפתוח. יחודיות העסק מתאפיינת באימוני כושר מחוץ לבית במקומות מגוונים כגון פארק הרקון, קו הים של תל אביב, גינות ציבוריות ואזורי דשא המאפשרים אימון כושר אישי תחת כיפת השמיים.
על פי איפיון זה, בחרנו בבניית אתר עם קו ויזואלי של תמונות חוץ אמיתיות של צוות המאמנים בכדי לצור אוירה אישית ונעימה לגולש.

מערכת ניהול ידידותית

מערכת הוורדפרס והתבנית איתה עבדו, מאפשרות ללקוח, ניהול מלא בכל הנוגע להזנת תכנים. עם זאת המערכת ידידותית למשתמש ואינה מצריכה ידע קודם

אתר רספונסיבי

אתר outdoor-fit נבנה תוך שימוש בתבנית רספונסיבית, כזו המשנה את צורת פריסת האלמנטים באתר בהתאם לגודל המסך ומאפשרת חווית משתמש איכותית מכל מכשיר.

מערכת משוכללת של תצוגת אלמנטים

על פי אפיון האתר, בחרנו בתבנית מתאימה שתאפשר תצוגת תוכן מגוונת לצד מערכת ניהול ידידותית ומודולרית. את האתר בחרנו לפתוח עם דף בית המציג תמונה שמיים גדולה על כל המסך ליצירת אוירת חוץ.
בהמשך העבודה, בנינו את המשך עץ האתר תוך פריסת העמודים לקטגוריות שירות / תוכן. כל עמוד קיבל עבודת עיצוב ופיתוח יחודית עם קו עיצובי נקי של כל אתר הוורדפרס

רספונסיביות מלאה
נוח לניהול
מודולרי ועדכני
מערכת SEO מובנת

עבודת עיצוב ופיתוח

הפיתוח כלל בניית אלמנטים מתאימים להצגת התוכן על פי דרישות הלקוח , יצירת קישורים לרשתות חברתיות וכפתורי שיתוף נוחים. בתצוגה הרספונסיבית, ניתן דגש על חווית המשתמש תוך שילוב כפתורים גדולים ובולטים ליצירת קשר מהירה וחיוג מהיר לבית העסק.

145934

קליקים

64

שעות עבודה

87

סקיצות

סיום הפרוייקט ועבודת SEO

סיום פרויקט בניית אתר הוורדפרס לחברת Outdoor-Fit כלל שלל משימות שחלקן התבצע בליווי מלא של איש SEO.
משימות אלו כללו פריסה נכונה של עמודי האתר, בניית מערכת קישורים פנימיים להצגת תוכן משלים לגולש ולמנועי החיפוש, אופטימיזציה מלאה שכללה הזנת תגיות ועוד.
בסיום הפרויקט ביצענו בדיקות אינדוקס ובדיקות קוד נוספות לתקינות מלאה של האתר בעייני מנועי החיפוש.

View site
Call us
To portfolio