העברת אתר לוורדפרס

יש לכם כבר אתר? מצוין, עכשיו תוכלו להעביר אותו לוורדפרס ולהנות מכל היתרונות

Our servicesAbout us

העברת אתר קיים לוורדפרס

כל היתרונות שבמערכת ניהול מוכרת ופשוטה

כל עסק שרוצה לפעול באינטרנט, זקוק לאתר לעסק. כזה שישרת אותו לאורך כל השנה ויאפשר לו לעדכן תכנים כגון טקסט ותמונות. לפעמים, ישנם מצבים בהם לעסק יש אתר אינטרנט, אך בגלל בעיות טכניות או עלויות לא סבירות, מונעות מהעסק להתקדם אינטרנטית.
בדיוק בגלל זה, יצרנו עבורכם חבילה צרה ומשתלמת, הכוללת העברת האתר למערכת וורדפרס תוך שימוש מלא או חלקי בחומרים  של האתר הקיים. ניתן כמובן באותה הזדמנות, לשדרג את האתר כולו ולשנות את העיצוב הקיים בקו עיצובי עדכני וחדיש המתאים לעסק.
כך תוכלו לשדרג את האתר הקיים שלכם באתר וורדפרס חדש ומודולרי בעל קוד איכותי, שיאפשר לעסק שלכם להתקדם ולשרת אתכם עוד שנים ארוכות.

וורדפרס ויתרונותיה

כל היתרונות שבמערכת ניהול מוכרת ופשוטה

העברת האתר הקיים שלכם למערכת וורדפרס בעלת תבנית מתאימה. תבניות הוורדפרס, איתן אנו עובדים הן מהחדישות בשוק. הן מאפשרות לנו כמובן, בניית אתר רספונסיבי, כזה המתאים עצמו לכל סוגי המכשירים הסלולרים והטאבלטים. כך תוכלו להעביר את האתר הקיים שלכם למערכת וורדפרס בקוד פתוח, ולהנות מכל היתרונות שבמערכת ניהול נוחה לתפעול, שלא מצריכה ידע טכני קודם.
מלבד עיניין הרספונסיביות של האתר, התבנית מאפשרת לנו לצור עבורכם פריסת עמוד מעניינת הכוללת שימוש באלמנטים משוכללים ותצוגות גלריה מרשימות.

נקודה מרכזית נוספת במעבר לאתר וורדפרס היא שבסיום הפרויקט האתר שלך הוא שלך!
לאחר הדרכה פרונטלית על תפעול המערכת, תוך מתן תמיכה מלאה לחודש הראשון ואחריות מלאה על הקוד לשנה הראשונה, תוכלו לצאת לדרך עצמאית חדשה ולבחור, עם אלו אנשי מקצוע לעבוד, היכן לאחסן את האתר ובאיזו עלות. 

אצלנו, ניתן כמובן לקבל חבילה בסיסית או מורחבת לניהול שוטף של האתר – (הזנת תכנים, טיפול בבעיות, אחריות מורחבת על הקוד, קידום אורגני עבודות פיתח ועיצוב שוטפות ועוד).

אתר רספונסיבי
נוח לתפעול
עיצוב והתאמה אישית
ידידותי לקידום

תהליך העברת האתר

כל היתרונות שבמערכת ניהול מוכרת ופשוטה

 • אפיון מחדש

  גם כשמחליפים מערכת הפעלה ובמיוחד כשמשדרגים את האתר, נבצע אפיון מחדש לאתר תוך שכלול מרכיבי העסק וסוג הקהלים הרצויים.

 • העברת חומרים

  בהעברת  אתר קיים, נעביר את החומרים מהאתר הישן הכוללים, טקסט, תמונות וסרטונים ונעביר אותם לאתר החדש. בשלב הזה, נחליט יחד על ידי העברת סקיצות, אם להשתמש בחומרים הישנים, או לשדרגם (חלקית או לחלוטין)

 • פיתוח ועיצוב

  שלב זה כולל עבודה בשרת פיתוח תחת כתובת דומיין זמנית. כתובת זו תאפשר לכם לצפות בתקדמות האתר החדש לאורך כל התהליך. בשלב הפיתוח והעיצוב, נעבוד  על דף הבית, ודפים נוספים בכל הנוגע למיקום האלמנטים בעמוד בצורה נכונה לחווית משתמש איכותית, עיצוב כללי לאתר וספציפי לעמוד עצמו. בשלב זה, נשפר/נחליף את הלוגו הקיים ונחליט יחד על קו עיצובי משודרג.

 • בדיקות האתר והפניות 301

  בסיום עבודת העיצוב והפיתוח, אשר התבצעה תחת כתובת זמנית, נרצה להעביר את הקבצים תחת הדומיין של העסק. שלב זה הוא קריטי מבחינת SEO, ומצריך ידע והבנה ביצירת הפניות 301 נכונות בכדי לשמור על היסטורית העמודים ומיקומם במנועי החיפוש. בשלב זה יתבצעו פעולות נוספות לבדיקת "אינדוקס" נכון של האתר במנועי החיפוש.

?Do you like my work? Want to get in touch