קידום אתרים אורגני SEO

קידום אורגני ועבודות SEO לאתרי וורדפרס

Our servicesAbout us

קידום אורגני SEO

קידום אתרי וורדפרס אורגני ועבודות SEO

צוות WP-studio, מציע שרותי קידום אתרים אורגני לבעלי אתרי וורדפרס.
אנו מציעים קידום אורגני מקצועי לאתר הוורדפרס שלכם ברמה הגבוהה ביותר. החל ממחקר מילות מפתח, דרך פעולות קידום בתוך ומחוץ לאתר ועד ליעד הכניסות הרצוי

קידום אורגני לאתרי וורדפרס

כל היתרונות שבמערכת ידידותית למנועי החיפוש

יש לכם אתר וורדפרס ותרצו לקדם אותו? מצוין!
אחד היתרונות המרכזיים של מערכת וורדפרס הוא הידידותיות למנועי החיפוש. הכוונה היא, ששמנועי החיפוש שבראשם גוגל, מצליחים לקרוא ולהבין בקלות את עמודי האתר כולל רוב האלמנטים שהתבנית כוללת. עניין זה מרכזי וחשוב ביותר כשאנו מדברים על קידום אורגני.
הבעיה המרכזית שיכולה להתעורר באתרים במערכות עם קוד סגור היא חוסר יכולת של ה"רובוט" של גוגל להבין בצורה מושלמת את עמודי האתר ובגלל זה, אתרים מסוימים מקבלים דרוג נמוך שמשפיע על מיקומי האתר בתוצאות החיוש של גוגל.

אז איך זה עובד אתם שואלים?

 1. אנו מציעים שרותי קידום אורגני לאתרים על בסיס ריטיינר חודשי תוך בניית אסטרטגיה מלאה ודו"ח התקדמות חודשי.
  חבילה זו מתומחרת על פי מספר שעות עבודה חודשיות והתחיבות לשלושת החודשים הראשונים.
 2. עבודות SEO ספציפיות כגון: ליווי SEO לבניית אתר, ליווי העברת אתר ובדיקת הפניות 301. אופטימיזצית מבנה ותוכן לאתרי אינטרנט. עבודות אלו יתומחרו ספציפית עד לגמר הגדרות הפרויקט

מחקר מילות מפתח
פרופיל דיגיטאלי
אופטימיזצית מבנה
שיפור ומיקוד תוכן
פרופיל קישורים

תהליך קידום אורגני לאתר האנטרנט

WP-studio קידום אורגני ברמה אחרת

 • מחקר מילות מפתח

  הבסיס של כל אסטרטגית קידום, תתחיל במחקר מעמיק של מילות המפתח. בקידום אורגני ובכל עבודת SEO מחקר מילות המפתח תסביר לנו באופן מדויק, מהן מילות המפתח הרלוונטיות לכל עסק, מהם מספר החיפושים החודשיים של כל מילה וביטוי. כך נוכל לבנות אסטרטגיית קידום מתאימה עבור אותו לקו בהתחשב במיקום העסק, קהלים רלוונטים, כמות חיפושים מיקוד הביטוי ועוד.
  אצלנו, מחקר מילות מפתח מעמיק זה קודם כל!

 • אופטימזצית מבנה

  כחלק מעבודת ה on-site, נבצע אוטימיזצית מבנה לאתר כולו. האופטימיזציה תכלול בנייה נכונה של "עץ" האתר, תוך סידור קטגוריות ראשיות ודפים פנימיים כתוכן משלים. בנוסף, ינתן דגש על קישורים פנימיים נכונים בין עמודי האתר לצורך ניוד נכון של הגולש לדפים הרלוונטים ביותר עבורו ולחיזוק העמודים המקודמים באתר.

 • אופטימזצית תוכן

  חלק נוסף ומרכזי בעבודת קידום on-site הוא שיפור התוכן ומיקודו. על פי מחקר מילות המפתח ואסטרטגית הקידום, נכין את עמודי האתר להשתלבות בתוצאות החיפוש של גוגל על ידי שיפור, שינו ומיקוד התוכן בכול עמוד ועמוד מבין העמודים אותם נרצה לקדם תחת מילות המפתח אותן העמוד שואף לייצג.
  מלבד שיפור התוכן, בשלב זה נבצע אופטימיזציה מלאה לכל העמודים על ידי הזנת תגיות כותרת ותיאור (טייטל דסקיפשן). זאת בכדי להקל על מנועי החיפוש להבין ולמקד כל עמוד ועמוד באתר.

 • בניית פרופיל קישורים איכותי

  חלק מרכזי בתהליך הקידום האורגני off-site הוא יצירת פרופיל קישורים חיצוניים איכותי המכווין לאתרכם.
  כולנו כבר יודעים שחשוב שיהיו קישורים ברשת האינטרנט המצביעים על אתרכם. אך לא כולם יודעים שרק קישורים איכותיים ורלוונטים יעזרו לקידום האתר אורגנית.  שלב זה יכלול שימוש בנכסים אינטרנטים רלוונטים אשר נקשר מהם בהתאם לאופי העמוד. בנוסף, נצור שתופי פעולה איכותיים שיאפשרו לתנועה איכותית וממוקדת לעמוד הרלוונטי באתרכם.
  חשוב לציין שקישורים חיצוניים לא איכותיים יכולים בהחלט לגרום לירידה בתוצאות החיפוש ואף חמור מזה!

 • רשתות חברתיות

  פעילות קידום ברשתות חברתיות היא אסטרטגיה בפני עצמה וחשובה בהחלט. אנו, כאנשי SEO, נתמקד יותר בפרופיל החברתי שלכם ברשת ולקישורים ותנועת משתמשים המגיעים אליכם מרשתות חברתיות רבות (מלבד פייסבוק). נוכחות ברשתות חברתיות מגוונות ורלוונטיות, יעזרו לאתרכם להתקדם אורגנית בתוצאות החיפוש!

?Do you like my work? Want to get in touch