בניית אתרי וורדפרס

בניית אתרי וורדפרס ברמה אחרת!

Our servicesAbout us

בניית אתרי וורדפרס

בניית אתר אינטרנט על מערכת וורדפרס בקוד פתוח

צוות WP-studio, מתמחה בבניית אתרי אינטרנט על מערכת וורדפרס.
בתהליך מדוקדק ומקצועי נבצע יחד את כל השלבים הכלולים בבניית אתר אינטרנט לעסק.
אצלנו, תהליך בניית האתר הוא מ-א' עד -ת, החל מאפיון עיצוב ופיתוח ועד קניית חומרים (במידת הצורך) והזנת התוכן.
בסוף תהליך, תקבלו אתר אינטרנט מעוצב וחדשני, הכולל רספונסיביות מלאה (מתאיים לכל סוגי הסמארטפונים) ומערכת ניהול תוכן ידידותית.

וורדפרס ויתרונותיה

כל היתרונות שבמערכת ניהול מוכרת ופשוטה

אתר וורדפרס הוא בעצם אתר בקוד פתוח במערכת ניהול תוכן משוכללת אך עם זאת עדיין פשוטה.
מערכת הוורדפרס מאפשרת לנו בנית אתר אינטרנט על ידי בחירת תבנית מתאימה מתוך מאגר של עשרות אלפי תבניות.
עוד בשלב הראשון של אפיון האתר, וכחלק ממנו, נתאים לכם תבנית שתשרת אתכם בצורה הטובה ביותר עם מבט אל העתיד – למצב בו העסק שלכם יגדל וידרוש יותר מהאתר המקורי.

תבניות הוורדפרס מגוונות ומרשימות, אך יש ידעת באיזו להשתמש…. ישנן תבניות שבנויות בצורה לא טובה או מיושנת או שאיננה מתעדכנת בתדירות הנכונה. לכן, חובה להעזר באנשי מקצוע מתאימים עוד בשלב בחירת התבנית.
כל תבנית ניתן לתרגם וכמובן להתאימה לאפיון האתר ולדרישות הלקוח.
מערכת הוורדפרס מאפשרת לנו כבעלי אתר, להחליט עם מי אנו עובדים (מתכנת , מעצב) ובאלו נפחים. אנו יכולים כמובן גם לאחסן את האתר שלנו בכל מקום שנבחר ואיננו כבולים לחברה ספציפית.

אתר רספונסיבי
נוח לתפעול
עיצוב והתאמה אישית
ידידותי לקידום

תהליך בנית אתר וורדפרס

WP-studio בנית אתרים ברמה אחרת

 • אפיון אתר

  אתר טוב תמיד צריך להתחיל מאפיון נכון ומקצועי. אפיון אתר הוא היסודות ואבני הדרך של כל תהליך העבודה. אפיון לא נכון יכול להוביל לתוצאות לא מספקות ובעיות בעתיד.
  אצלנו, אפיון נכון זה קודם כל!

 • הכנת חומרים

  כחלק מאפיון האתר, תדעו בדיוק מה אתם צריכים להכין מהצד שלכם לצורך בניית האתר. בדרך כלל מדובר בתמונות של העסק, תמונות של אנשי הצוות, ותוכן ראשוני לעמודי האתר המרכזיים. לאורך כל הדרך, אנו נלווה אתכם ותקבלו מענה לכל שאלה בנוגע ליצירת תוכן לאתר.

 • פיתוח ועיצוב

  שלב זה כולל עבודה בשרת פיתוח תחת כתובת דומיין זמנית. כתובת זו תאפשר לכם לצפות בתקדמות האתר החדש לאורך כל התהליך. בשלב הפיתוח והעיצוב, נעבוד  על דף הבית, ודפים נוספים בכל הנוגע למיקום האלמנטים בעמוד בצורה נכונה לחווית משתמש איכותית, עיצוב כללי לאתר וספציפי לעמוד עצמו. בשלב זה,ותוך העברת סקיצות, ניצור לוגו ואלמנטים עיצוביים נוספים עליהם הוחלט באפיון.

 • הזנת תוכן

  מנסיון של בניית עשרות אתרים מוצלחים, חשוב לראות את הסקיצות עם התוכן המקורי. שיטה זו תאפשר לכם לראות בדיוק איך ניראה העמוד ואיך "יושבים" עליו החומרים.
  אצלנו, הזנת התכנים כלולה במסגרת בנית האתר 🙂

 • בדיקות האתר

  בסיום עבודת העיצוב והפיתוח, אשר התבצעה תחת כתובת זמנית, נרצה להעביר את הקבצים תחת הדומיין של העסק. כחלק מתהליך העברת האתר, נבצע בדיקות הכוללות מבט SEO של איש מקצוע, שידאג שתקבלו אתר אינטרנט קריא מבחינת מנועי החיפש. כל עמוד באתר יכלול תאור מתאים שיעזור למנוע החיפוש לקדם את האתר בצורה אורגנות.
  בשלב זה יתבצעו פעולות נוספות לבדיקת "אינדוקס" נכון של האתר במנועי החיפוש.

?Do you like my work? Want to get in touch