ניהול אתרים

תנו לנו לתת לכם לישון בשקט… האתר שלכם בידיים טובות

Our servicesAbout us

ניהול אתרים

אתה יכול להיות לישון בשקט… האתר שלך בידיים טובות

אחד היתרונות הבולטים ביותר של אתרי הוורדפרס הוא היכולת להתנייד ולא להיות "כבול" לחברה אחת שמכתיבה את התנאים. יתרון זה יכול להיות לפעמים גם חסרון… זאת בגלל שכל אתר, גם אתר וורדפרס, צריך לקבל תשומת לב באופן שוטף כל השנה בתדירות המתאימה לעסק.
בדיוק בשביל זה, יצרנו עבורכם, בעלי אתרים הוורדפרס, חבילת ניהול שוטף לאתרכם שתאפשר לכם
"ראש שקט" כל השנה 🙂 .

אנו מציעים חבילות ניהול מגוונות ואף נוכל "לתפור" לכם חבילת ניהול במיוחד בשבילכם ועל פי הדרישות של העסק שלכם.
חבילת ניהול אתר בסיסית תספק לכם עדכון שוטף של מערכת הוורדפרס והתבנית איתה אתם עובדים, פתרון בעיות קוד או שרת שיכולות לצוץ לאורך הדרך, הנחייה וליווי בהכנת תכנים מתאימים לעדכון שוטף של תוכן האתר.

ניהול אתר – איך זה עובד?

כל היתרונות שבמערכת ניהול מוכרת ופשוטה

כחברה המתמחה בבניית אתרי וורדפרס, אנו מציעים שירות חדשני של ניהול אתר לאורך כל השנה.
במסגרת השירות, אנו נקבל שם משתמש וסיסמא לאתרכם ונדאג לכל הבעיות והמשימות שיצוצו לאורך השנה. אדם מטעמכם, שיעבוד מולנו, יהיה שותף מלא לכל המשימות המבוצעות על ידינו לאורך החודש, ובנוסף, יקבל מאיתנו משימות תוכן אשר יאפשרו לנו לעדכן את אתרכם באופן שוטף כמו שעסק צריך להתנהל.
אנו מציעים חבילה צרה של ניהול אתר והזנת תוכן בלבד, אך ניתן גם להוסיף שירותים כגון:
קידום אורגני SEO – שעות חודשיות שיוקדשו אך ורק לעבודת קידום אורגני SEO שתגרום לאתרכם לטפס למעלה בתצאות החיפוש הארגניות במנועי החיפוש.
משימות עיצוב שוטפות – ניתן להוסיף 2-4 שעות עבודה חודשיות ליצירת אלמנטים עיצוביים כגון באנרים וכו'
פיתוחים נוספים ושינוים מיבניים לאתרכם – ניתן להוסיף 2-4 שעות חודשיות לעבודת פיתוח ושעות תכנת שיאפשרו לכם לשדרג את אתרכם קצת בכל חודש.
ועוד….

איתור בעיות קוד
עדכונם שוטפים
עדכון תוכן
בדיקות אינדוקס

ניהול אתר – מה זה אומר?

כל היתרונות שבמערכת ניהול מוכרת ופשוטה

 • ניהול תוכן

  אתר טוב זה אתר שמתעדכן! במסגרת ניהול אתרכם, אנו נדאג שעמודי האתר יתעדכנו על פי דרישות התחום. עדכון האתר יתבצע תוך הצמדות לאסטרטגית פריסת תוכן שנבנה מראש תוך התמקדות במילות המפתח ומטרות האתר.

 • עדכונים שוטפים

  גם מערכות ניהול בקוד פתוח צריכות להתעדכן. כל כמה חודשים יוצא עדכון למערכת הוורדפרס, וכתוצאה מכך, גם התבנית עליה אתם עובדים, צריכה מדי פעם התאמות ועדכונים. במסגרת ניהול אתר הוורדפרס שלכם, אנו נדאג שמערכת הוורדפרס שלכם תמיד תהייה מעדכנת וכך גם התבנית. אנו נטפל מיד בכל מצב שהתבנית דורשת התאמות או תיקוני באגים שיכולים לצוץ.

 • פתרון בעיות

  ישנם הרבה גורמים המשפיעים על נראות אתרכם ברשת האינטרנט. מעט לעט יכולות לצוץ בעיות הקשורות לגורמים אלו. כגון: בעיות בקוד, בעיות זמינות שרת, באגים בתבנית או כל דבר אחר. במסגרת ניהול אתרכם, אנו נדאג לכל אלו ונוודא שהאתר פעול כמו שצריך ללא כל בעיה או תקלה.

 • הזנת תכנים

  לאורך כל השנה נרצה לעדכן, לחדש ולהוסיף תוכן לאתר האינטרנט שלנו. אנו, כמנהלי אתר, נדאג לכל זה וננחה אתכם בארגון החומרים הרלוונטים. נעדכן נוסיף ונחדש תוכן באתר הוורדפרס שלכם בצורה הנכונה והטובה ביותר כולל טקסטים, תמונות, סרטונים וכו'.

 • עיצוב / פיתוח בשוטף

  כחלק מאסטרטגית שיווק וקידום, אנו מציעים לכם להוסיף לחבילת ניהול האתר שלכם כ 2-4 שעות חודשיות אותם תוכלו לנצל בהכנת אלמנטים עיצוביים כגון באנרים ועבודות בפוטושופ או לשדרוג האתר על ידי הוספה או פיתוח אלמנטים באתר. כך, תוכלו להתחדש ולהתקדם מחודש לחודש גם בעולם האינטרנטי.

?Do you like my work? Want to get in touch